Vakmanschap in beeld
Geplaatst op 27 februari 2026 door Lance HormesHet nieuwe jaar is voor BREEDVELD direct goed begonnen met de oplevering van diverse maatwerkprojecten. Van geluidsdichte paneelwanden tot schuifwanden met uitzonderlijke afmetingen; wij geven u graag een overzicht van een aantal van onze onlangs afgeronde projecten.
Hoofdkantoor TVH in Waregem (België)
Voor TVH, een internationale marktleider in industriële voertuigen en onderdelen, hebben wij in Waregem een technisch uitdagende installatie voltooid.
- De opdracht: Realisatie van drie schuifwanden S110, waaronder twee schuifwanden in een hoekopstelling en één rechte schuifwand.
- Specificaties: De wanden hebben een indrukwekkende hoogte van 3,5 meter en een breedte van 4 meter. Door de uitvoering in twee verschillende kleuren ontstaat een modern visueel effect.
- Op dit project heeft BREEDVELD ook de geluidsisolerende afhangconstructies van 1,6 meter hoog en de Faay nisconstructies gerealiseerd.
Ontdek meer…
Ontdek meer…

Toen ik op zoek was naar een stageplek, wees mijn vader me op Breedveld. Hij werkt zelf als ontwerper voor Breedveld en vertelde dat ik hier met veel verschillende kanten van het vak te maken zou krijgen: assembleren, houtbewerking, metaalbewerking, lassen, kanten, CNC en nog veel meer. En dat er vooral fijne mensen werken. Dat bleek aardig te kloppen. 😉

Afgelopen vrijdag vierden we samen met alle direct betrokkenen de officiële opening van ons kantoorpand en de uitbreiding van onze fabriek in Druten. Ondanks de zomerse hitte konden we, dankzij de airconditioning in ons nieuwe pand, comfortabel samen deze mijlpaal vieren.

De ambitie van BREEDVELD krijgt letterlijk de ruimte. De afgelopen periode is er hard gewerkt aan de vernieuwing van ons bedrijfspand. Terwijl de buitenkant inmiddels staat als een huis, vindt de échte transformatie binnen plaats. Met een moderne, open opzet creëren we een inspirerende plek waar samenwerking, innovatie en vakmanschap samenkomen.
















